Programy specjalistyczne

Program „AUTO BEZ BIK”

Program przygotowany z myślą o polskich Przedsiębiorcach, którzy w związku z trudną sytuacją gospodarczą spowodowaną pandemią, nie uzyskali leasingu w instytucjach z kapitałem bankowym.

W ramach programu „AUTO BEZ BIK” realizujemy umowy leasingu operacyjnego na fabrycznie nowe samochody osobowe różnych marek w ramach tzw. szybkiej ścieżki decyzyjnej. Nie weryfikujemy zapisów w bazach kredytowych (BIK, BIG, KRD itp.).

Przedmiotem umowy leasingu mogą być samochody osobowe o wartości nie przekraczającej 100.000 zł. netto. Pod pewnymi warunkami jesteśmy w stanie rozmawiać także o droższych pojazdach.

Potrzebujesz auta do firmy? Wystarczy wypełniony wniosek i oferta od dealera. Resztą zajmiemy się sami.

Zachęcamy do kontaktu z Departamentem Sprzedaży.

Program „DOSTAWCZY BEZ BIK”

Prowadzisz firmę transportową? Może jesteś kurierem? Zajmujesz się dostawami, przewozem towarów lub ludzi?
Z myślą o Tobie przygotowaliśmy program finansowania „DOSTAWCZY BEZ BIK”

W ramach tego programu udzielamy leasingu na nowe auta dostawcze o DMC do 3,5t.,
których wartość nie przekracza 120.000 zł. netto.

W ramach uproszczonej procedury weryfikacyjnej nie sprawdzamy baz kredytowych.
W celu uzyskania decyzji finansowej wystarczy złożyć wniosek leasingowy i przedstawić ofertę od dealera.

Resztą formalności zajmie się nasz Departament Sprzedaży.

Zapraszamy do współpracy.

Program „LEASING ZWROTNY POJAZDÓW”

Program dla Przedsiębiorców, którzy szukają możliwości uzyskania dodatkowych środków finansowych na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej. Wystarczy posiadać w ramach własnego przedsiębiorstwa samochód osobowy, dostawczy, ciężarowy, specjalistyczny lub autobus nie starszy niż 5 lat (rocznik graniczny 2016 r.), aby w ramach leasingu zwrotnego starać się o odzyskanie 60% jego wartości rynkowej (wycena rzeczoznawcy). W przypadku takiej transakcji Przedsiębiorcy zachowują prawo do dalszego korzystania z pojazdu, a na zakończenie umowy leasingowej samochód ponownie staje się ich własnością.

W celu zweryfikowania możliwości uzyskania dodatkowych środków do firmy w ramach leasingu zwrotnego prosimy
o kontakt z Departamentem Sprzedaży.

Program „LEASING ZWROTNY MASZYN I URZĄDZEŃ

Program umożliwia odzyskanie w ramach leasingu zwrotnego 60% wartości rynkowej (wycena rzeczoznawcy) maszyny lub urządzenia. Program przeznaczony jest dla Przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Polski. Przedsiębiorca może w dalszym ciągu użytkować leasingowane maszyny i urządzenia, a na koniec umowy nabywa prawo do ich odkupu za umówioną kwotę.

Jednym z warunków uzyskania finansowania w ramach leasingu zwrotnego maszyn i urządzeń jest udokumentowanie pochodzenia danego sprzętu (przedstawienie faktur pośrednich). Preferowane są maszyny i urządzenia z rynku krajowego.

W celu zweryfikowania możliwości uzyskania leasingu zwrotnego na danym urządzeniu lub maszynie
prosimy o kontakt z Departamentem Sprzedaży.

Program „NIERUCHOMOŚCI”

Żyjemy w trudnych gospodarczo czasach, w których Przedsiębiorcy mają utrudniony dostęp do finansowania bankowego w formie leasingu lub kredytu. Zaostrzone kryteria oceny klienta, obniżone stopy procentowe, nie zachęcają banków do szybkiego wznowienia akcji kredytowej.

Dlatego wychodząc na przeciw potrzebom polskich Przedsiębiorców przygotowaliśmy program leasingu nieruchomości.

Przedmiotem umowy leasingu nieruchomości mogą być apartamenty, lokale biurowe, mieszkania, przeznaczone na działalność gospodarczą, pochodzące z rynku wtórnego, których wartość nie przekracza kwoty 500.000 zł. netto.

W ramach tego programu jesteśmy otwarci także na leasing zwrotny wspomnianych nieruchomości. Tego typu finansowanie może być alternatywą dla trudno dostępnego kredytu bankowego.
Leasing zwrotny może pomóc w utrzymaniu płynności finansowej przedsiębiorstwa i uchronić przed koniecznością restrukturyzacji posiadanych zobowiązań bankowych.

Jeśli potrzebujecie Państwo więcej informacji zachęcamy do kontaktu z Departamentem Sprzedaży.