STREFA KLIENTA

LEASING NIERUCHOMOŚCI

W ramach specjalizacji Nieruchomości BREWE Leasing sp. z o.o. zainteresowana jest finansowaniem nieruchomości komercyjnych znajdujących się w zabudowie wielorodzinnej np. apartamenty, lokale użytkowe z wyodrębnioną własnością, jak również nieruchomości zbudowanych wolnostojących, takich jak budynki komercyjne, biurowce, hale magazynowe, obiekty handlowe, domy jednorodzinne z przeznaczeniem na biura i siedziby firm.  

Mogą być to nieruchomości nowe jak również z rynku wtórnego. Warunkiem jest posiadanie przez nieruchomość wydzielonej księgi wieczystej oraz sprzedaży tejże przez Przedsiębiorcę. Nie finansujemy nieruchomości pochodzących od osób fizycznych.

Kontakt

Jeśli chcecie Państwo poznać szczegóły oferty w zakresie leasingu nieruchomości prosimy o pozostawienie kontaktu do siebie.

Skontaktuj się z nami:

Zostałem poinformowany że podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udzielenia odpowiedzi na zapytanie oraz że przysługuje mi prawo dostępu do danych ich zmiany, usunięcia i zaprzestania przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest BREWE Leasing Sp. z o.o. 02-672 Warszawa ul. Domaniewska 44 NIP: 521-33-80-578