Leasing zwrotny

BREWE PLF sp. z o.o. wspiera Przedsiębiorców, którzy z różnych względów nie mogą uzyskać finansowania w instytucjach leasingowych z kapitałem bankowym.

W sytuacji w której w przedsiębiorstwie potrzebne są dodatkowe środki finansowe na prowadzenie działalności gospodarczej, a pojawiają się problemy z uzyskaniem kredytu lub pożyczki bankowej, rozwiązaniem może być leasing zwrotny.

W przypadku leasingu zwrotnego przedsiębiorca odsprzedaje środek trwały (pojazd, maszynę, nieruchomość) firmie leasingowej, która następnie udostępnia mu dany przedmiot w ramach umowy leasingu. Po zakończeniu umowy leasingu przedmiot ponownie staje się własnością przedsiębiorcy.

W naszym przypadku proponowany leasing zwrotny to tzw. leasing płynnościowy. Nie stawiamy ograniczeń co do długości wcześniejszego użytkowania środka trwałego. Może to być przedmiot dopiero co zakupiony, użytkowany już jakiś czas w przedsiębiorstwie lub wykupiony z innego leasingu po zakończeniu umowy.

Jesteśmy w stanie zaakceptować trudniejszą sytuację przedsiębiorcy w bazach informacji kredytowej. Analiza klienta odbywa się w ramach standardowej ścieżki decyzyjnej wraz z dokumentami finansowymi i oceną zdolności kredytowej.

Leasing zwrotny można uzyskać na takich środkach trwałych jak:

  • Samochody osobowe
  • Samochody dostawcze do 3,5 t (DMC)
  • Transport ciężki (samochody ciężarowe, ciągniki siodłowe, pojazdy specjalistyczne itp.)
  • Maszyny i urządzenia
  • Nieruchomości

Potrzebujesz dodatkowych środków finansowych do swojej firmy?
Nie udało się uzyskać kredytu firmowego lub pożyczki?

Zapytaj o leasing zwrotny.