Leasing

Inny niż wszystkie leasing operacyjny, finansowy lub zwrotny. Leasing środków trwałych różnego typu, nawet tych których podobno nikt nie sfinansuje. Dla nas ważniejszy jest Twój biznes, jego zrozumienie, aniżeli archiwalne zapisy w bazach bankowych i gospodarczych. Jeśli odbiłeś się od ściany firm leasingowych z kapitałem bankowym, nie uzyskałeś tam wsparcia, masz przemyślany plan działania i wyniki finansowe, to czekamy na Ciebie z gotowym rozwiązaniem.     

Preferujemy środki trwałe o wartości większej niż 20.000 zł. Możemy przygotować umowę od 24 nawet do 60 miesięcy w zależności od przedmiotu leasingu i danej sytuacji klienta. Opłata wstępna stosowana w naszych umowach to zakres od 10% – 45%. Nie stawiamy ograniczeń wiekowych przed przedmiotami. Liczy się tutaj stan techniczny, rodzaj przedmiotu oraz jego zbywalność. Dlatego też finansujemy bardzo nietypowe przedmioty po wcześniejszej analizie rynku wtórnego.  

Zapewniamy czytelne warunki finansowania, wsparcie merytoryczne w trakcie umowy (analiza korzyści podatkowych), usługi dodatkowe, które mogą stanowić wartość dodaną dla Twojego biznesu (np. systemy monitorowania GPS), atrakcyjne składki ubezpieczenia leasingowanych przedmiotów, dodatkowe ubezpieczenia chroniące Twój interes (np. GAP, OC biznes), wsparcie prawne. Jesteśmy po Twojej stronie i zależy nam na rozwoju Twojego biznesu.

Sprzęt poleasingowy: