Samochody osobowe

BREWE PLF sp. z o.o. wspiera Przedsiębiorców, którzy z różnych względów nie mogą uzyskać finansowania w instytucjach leasingowych z kapitałem bankowym.

W ramach specjalizacji AUTOMOTIVE realizujemy umowy leasingu na samochody osobowe fabrycznie nowe oraz używane. Nie wprowadzamy ograniczeń odnośnie ceny pojazdów, marki oraz ich wieku. W przypadku pojazdów używanych wymagamy każdorazowo wykonania wyceny przez dedykowanego rzeczoznawcę. Preferujemy pojazdy nowe i używane, których wiek nie przekracza 5 lat, a przebieg jest mniejszy niż 150.000 km. Nie mniej jednak możemy udzielić finansowania na pojazdy starsze lub z większym przebiegiem pod warunkiem pozytywnej oceny ich stanu technicznego.

W ramach specjalizacji AUTOMOTIVE przy samochodach osobowych funkcjonują  dedykowane programy finansowania.

Program: AUTO BEZ BIK

Program przygotowany z myślą o polskich Przedsiębiorcach, którzy nie uzyskali leasingu w instytucjach z kapitałem bankowym.

W ramach programu „AUTO BEZ BIK” realizujemy umowy leasingu operacyjnego na fabrycznie nowe oraz używane samochody osobowe różnych marek w oparciu o tzw. szybką ścieżkę decyzyjną (wstępna decyzja leasingowa wydawana jest nawet w jeden dzień roboczy). Nie weryfikujemy zapisów w bazach kredytowych (BIK).

Przedmiotem umowy leasingu w ramach tego programu mogą być nowe samochody osobowe o wartości nie przekraczającej 100.000 zł. netto. i używane samochody osobowe o wartości nieprzekraczającej 60.000 zł. netto Pod pewnymi warunkami jesteśmy w stanie rozmawiać także o droższych pojazdach.

W pozostałych przypadkach możemy poprosić o zgodę na sprawdzenie baz kredytowych, przeanalizować sytuację ekonomiczną przedsiębiorstwa w oparciu o dokumenty finansowe oraz ustanowić dodatkowe zabezpieczenia transakcji.

Program: LEASING ZWROTNY POJAZDÓW

W sytuacji w której w przedsiębiorstwie potrzebne są dodatkowe środki finansowe na prowadzenie działalności gospodarczej, a pojawiają się problemy z uzyskaniem kredytu lub pożyczki bankowej, rozwiązaniem może być leasing zwrotny posiadanego samochodu.

W przypadku leasingu zwrotnego przedsiębiorca odsprzedaje środek trwały firmie leasingowej, która następnie udostępnia mu dany przedmiot w ramach umowy leasingu. Po zakończeniu umowy leasingu pojazd staje się ponownie własnością przedsiębiorcy.

W przypadku naszej oferty możemy udzielić leasingu zwrotnego na samochody osobowe i inne środki trwałe na okres maksymalnie 48 miesięcy. Jesteśmy w stanie uwolnić 60% wartości rynkowej danego przedmiotu leasingu. Wartość rynkowa określana jest na podstawie wyceny dedykowanego rzeczoznawcy. 

W naszym przypadku jest to tzw. leasing płynnościowy. Nie stawiamy ograniczeń co do długości wcześniejszego użytkowania pojazdu. Może to być samochód kupiony przez przedsiębiorcę miesiąc temu, użytkowany dłuższy czas lub pojazd wykupiony z innego leasingu.

Podejmując współpracę z BREWE PLF sp. z o.o. zyskujesz:

  • Dostęp do szybkiego procesu decyzyjnego.
  • Wymagana jest minimalna liczba potrzebnych dokumentów do decyzji i prosty wniosek leasingowy.
  • Możliwość podpisania umowy on-line lub w miejscu prowadzenia działalności.
  • Wpłatę własną już od 10% przy nowych przedmiotach leasingu.
  • Atrakcyjne ubezpieczenie komunikacyjne.
  • Dedykowane wsparcie w trakcie umowy leasingu.

Potrzebujesz samochodu osobowego do firmy?

Skontaktuj się z nami lub złóż bezpłatny wniosek on-line.