Nieruchomości

W ramach specjalizacji NIERUCHOMOŚCI realizujemy umowy leasingu na nowo wybudowane lub pochodzące z rynku wtórnego nieruchomości komercyjne, w tym pawilony handlowe, biura, lokale użytkowe z wyodrębnioną własnością, hale magazynowe. Mogą to być nieruchomości znajdujące w zabudowie wielorodzinnej lub wolnostojące. Preferowana wartość nieruchomości podlegającej finansowaniu nie powinna być większa niż 500.000 zł. netto. Proponowany okres finansowania to 60 miesięcy. 

Jesteśmy w stanie zaakceptować trudniejszą sytuację przedsiębiorcy w bazach informacji kredytowej. Analiza klienta odbywa się w ramach standardowej ścieżki decyzyjnej wraz z dokumentami finansowymi i oceną zdolności kredytowej.

W ramach tej specjalizacji podobnie jak w przypadku pojazdów oraz maszyn i urządzeń istnieje możliwość uzyskania leasingu zwrotnego.

W przypadku leasingu zwrotnego przedsiębiorca odsprzedaje środek trwały firmie leasingowej, która następnie udostępnia mu dany przedmiot w ramach umowy leasingu. Po zakończeniu umowy leasingu przedmiot leasingu staje się ponownie własnością przedsiębiorcy.

W przypadku naszej oferty możemy udzielić leasingu zwrotnego na nieruchomość na okres 60 miesięcy. Jesteśmy w stanie uwolnić 60% wartości rynkowej nieruchomości. Wartość rynkowa określana jest na podstawie wyceny dedykowanego rzeczoznawcy.  Nieruchomość do leasingu zwrotnego nie powinna być droższa niż 1 mln zł. netto.

W przypadku leasingu nieruchomości zarówno klasycznego jak też zwrotnego wymagać będziemy wykonania operatu szacunkowego (koszt po stronie leasingobiorcy). Do samej transakcji niezbędne będą dokumenty nieruchomości tak jak w przypadku kredytu hipotecznego.

Podejmując współpracę
BREWE PLF sp. z o.o. zyskujesz:

  • Dostęp do szybkiej decyzji wstępnej.
  • Indywidualne warunki finansowania.
  • Atrakcyjne ubezpieczenie majątkowe.
  • Dedykowane wsparcie w trakcie trwania umowy leasingu.

Potrzebujesz lokalu do prowadzenia działalności gospodarczej? Chcesz uzyskać środki finansowe na działalność operacyjną w ramach leasingu zwrotnego z nieruchomości którą posiadasz?

Skontaktuj się z nami lub złóż bezpłatny wniosek on-line.