Maszyny i urządzenia

BREWE PLF sp. z o.o. wspiera Przedsiębiorców, którzy z różnych względów nie mogą uzyskać finansowania w instytucjach leasingowych z kapitałem bankowym.

W ramach specjalizacji MiU (maszyny i urządzenia) realizujemy umowy leasingu na fabrycznie nowe maszyny i urządzenia, pochodzące od polskich producentów lub dystrybutorów o wartości nie większej niż 200.000 zł. netto. Po ocenie klienta istnieje możliwość zaakceptowania przedmiotu leasingu o większej wartości.

Jesteśmy w stanie zaakceptować trudniejszą sytuację przedsiębiorcy w bazach informacji kredytowej. Analiza klienta odbywa się w ramach standardowej ścieżki decyzyjnej wraz z dokumentami finansowymi i oceną zdolności kredytowej.

W ramach tej specjalizacji podobnie jak w przypadku pojazdów istnieje możliwość uzyskania leasingu zwrotnego.

W przypadku leasingu zwrotnego przedsiębiorca odsprzedaje środek trwały firmie leasingowej, która następnie udostępnia mu dany przedmiot w ramach umowy leasingu. Po zakończeniu umowy leasingu przedmiot leasingu staje się ponownie własnością przedsiębiorcy.

W przypadku naszej oferty możemy udzielić leasingu zwrotnego na maszyny lub urządzenia  na okres maksymalnie 48 miesięcy. Jesteśmy w stanie uwolnić 60% wartości rynkowej danego przedmiotu leasingu. Wartość rynkowa określana jest na podstawie wyceny dedykowanego rzeczoznawcy. 

W naszym przypadku jest to tzw. leasing płynnościowy. Nie stawiamy ograniczeń co do długości wcześniejszego użytkowania maszyny lub urządzenia. Może to być maszyna lub urządzenie, które zostało dopiero zakupione, użytkowane przez dłuższy okres lub wykupione właśnie z innego leasingu po zakończeniu umowy.

W przypadku leasingu zwrotnego maszyn i urządzeń weryfikujemy szczegółowo pochodzenie przedmiotów leasingu. Niezbędne jest przedstawienie kompletu wcześniejszych faktur zakupowych, od momentu wprowadzenia danego urządzenia lub maszyny do obrotu gospodarczego (użytkowania).

Podejmując współpracę z BREWE PLF sp. z o.o. zyskujesz:

  • Dostęp do szybkiego procesu decyzyjnego.
  • Wymagana jest minimalna liczba potrzebnych dokumentów do decyzji i prosty wniosek leasingowy.
  • Możliwość podpisania umowy on-line lub w miejscu prowadzenia działalności.
  • Indywidualne warunki finansowania.
  • Atrakcyjne ubezpieczenie majątkowe.
  • Dedykowane wsparcie w trakcie trwania umowy leasingu.

Potrzebujesz nowej maszyny lub urządzenia do swojej firmy? Chcesz uzyskać środki finansowe na działalność operacyjną w ramach leasingu zwrotnego?

Skontaktuj się z naszym Departamentem Sprzedaży Leasingu.