Transport ciężki

BREWE PLF sp. z o.o. wspiera Przedsiębiorców, którzy z różnych względów nie mogą uzyskać finansowania w instytucjach leasingowych z kapitałem bankowym.

W ramach specjalizacji AUTOMOTIVE realizujemy umowy leasingu na transport ciężki, w tym samochody ciężarowe, ciągniki siodłowe, przyczepy, naczepy, pojazdy specjalistyczne, autobusy oraz autokary, zarówno nowe jak też używane.

W ramach specjalizacji AUTOMOTIVE przy transporcie ciężkim dedykowane programy finansowania.

Program: TRANSPORT CIĘŻKI

Program przygotowany z myślą o polskich Przedsiębiorcach, którzy nie uzyskali leasingu w instytucjach z kapitałem bankowym.

W ramach programu „TRANSPORT CIĘŻKI” realizujemy umowy leasingu operacyjnego na fabrycznie nowe oraz używane samochody ciężarowe, ciągniki siodłowe, naczepy i przyczepy, autobusy i autokary oraz pojazdy specjalistyczne różnych marek. Nie wprowadzamy ograniczeń odnośnie ceny pojazdów, marki oraz ich wieku. W przypadku pojazdów używanych wymagamy każdorazowo wykonania wyceny przez dedykowanego rzeczoznawcę. Preferujemy pojazdy nowe oraz używane, których wiek nie przekracza 5 lat, a przebieg jest mniejszy niż 500.000 km. Nie mniej jednak możemy udzielić finansowania na pojazdy starsze lub z większym przebiegiem pod warunkiem pozytywnej oceny ich stanu technicznego.

Jesteśmy w stanie zaakceptować trudniejszą sytuację przedsiębiorcy w bazach informacji kredytowej. Analiza klienta odbywa się w ramach standardowej ścieżki decyzyjnej wraz z dokumentami finansowymi i oceną zdolności kredytowej.

 

Program: LEASING ZWROTNY POJAZDÓW

W sytuacji w której w przedsiębiorstwie potrzebne są dodatkowe środki finansowe na prowadzenie działalności gospodarczej, a pojawiają się problemy z uzyskaniem kredytu lub pożyczki bankowej, rozwiązaniem może być leasing zwrotny posiadanego samochodu lub samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, a nawet całych zestawów (ciągnik siodłowy + naczepa).

W przypadku leasingu zwrotnego przedsiębiorca odsprzedaje środek trwały firmie leasingowej, która następnie udostępnia mu dany przedmiot w ramach umowy leasingu. Po zakończeniu umowy leasingu pojazd staje się ponownie własnością przedsiębiorcy.

W przypadku naszej oferty możemy udzielić leasingu zwrotnego na samochody ciężarowe i inne środki trwałe na okres maksymalnie 48 miesięcy. Jesteśmy w stanie uwolnić 60% wartości rynkowej danego przedmiotu leasingu. Wartość rynkowa określana jest na podstawie wyceny dedykowanego rzeczoznawcy. 

W naszym przypadku jest to tzw. leasing płynnościowy. Nie stawiamy ograniczeń co do długości wcześniejszego użytkowania pojazdu. Może to być samochód kupiony przez przedsiębiorcę miesiąc temu, użytkowany dłuższy czas lub pojazd wykupiony z innego leasingu.

Podejmując współpracę z BREWE PLF sp. z o.o. zyskujesz:

  • Dostęp do szybkiego procesu decyzyjnego.
  • Wymagana jest minimalna liczba potrzebnych dokumentów do decyzji i prosty wniosek leasingowy.
  • Możliwość podpisania umowy on-line lub w miejscu prowadzenia działalności.
  • Wpłatę własną od 10% przy nowych przedmiotach leasingu
  • Atrakcyjne ubezpieczenie komunikacyjne.
  • Dedykowane wsparcie w trakcie trwania umowy leasingu.

Potrzebujesz samochodu ciężarowego, ciągnika siodłowego lub pojazdu specjalistycznego do firmy?

Skontaktuj się z nami lub złóż bezpłatny wniosek on-line.