KOTKAJL INWESTYCYJNY

18.09.2020 | Aktualności

BREWE Leasing jest od lat emitentem papierów wartościowych. Najpierw były to emisje obligacji, a od lipca 2019 roku, KWIT-u Dochodowego. Spółka cieszy się dużym zaufaniem inwestorów. Obecny projekt, z którym zwraca się do rynku inwestycyjnego, to edukacja. Tak powstał KOKTAJL INWESTYCYJNY, który ma być programem spotkań mentorów z inwestorami. Inauguracja cyklu już 22 września o godzinie 19.00. Temat: Historia pieniądza. Gospodarzem będzie: Paweł Zaremba-Śmietański. Skutecznie rozprawi się on z zakorzenionymi na rynku mitami i podzieli swoimi nieszablonowymi wnioskami.

– KOKTAJ INWESTYYJNY, to ukłon w kierunku inwestorów – mówi Arkadiusz Mikłasz, prezes spółki. Nasza spółka cieszy się zaufaniem licznego ich grona. Od lat współpracują z nami powierzając swoje środki i zarabiając razem z nami na leasingu oraz na faktoringu. Ich zaufanie jest dla nas bezcenne. Wszystkie emisje obligacji wykupujemy w terminie. Odsetki są płacone również z należytą starannością – to procentuje, ponieważ grupa wracających do nas inwestorów stale się powiększa – dodaje prezes.

Na dziś BREWE Leasing wykupiło już 21 emisji obligacji łącznie na kwotę 12 612 000 złotych. Zespół BREWE Leasing reaktywował Komercyjny Weksel Inwestycyjno Terminowy, który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród inwestorów. 

– Postanowiliśmy się zrewanżować rynkowi. KOKTAJL INWESTYCYJNY – to cykl spotkań z ludźmi, których wiedza i doświadczenia pomogły nam zbudować wiarygodność i zaufanie rynkowe. Pragniemy się tym z Państwem podzielić. Wiemy jak ważny jest dostęp do rzetelnych informacji. Stąd też regularne spotkania naszego zarządu z Wami. Dlatego też np. otworzyliśmy nasz kanał na YOU TUBE, żeby ułatwić dostęp do informacji, ułatwić komunikację z naszą Spółką a teraz program, KOKTAJL INWESTYCYJNY – mówi Arkadiusz Mikłasz. 

Pierwszym autorytetem, który spotka się z internautami, w sponsorowanym przez BREWE Leasing cyklu KOKTAJL INWESTYCYJNY, jest Pan Paweł Zaremba Śmietański. To niekwestionowany znawca rynku inwestycyjnego. Twórca wielu innowacyjnych rozwiązań, z których część stała się później rynkowym standardem. Pasjonuje się kwestiami inwestycji i wycen. 

O czym będzie pierwszy odcinek programu?- Na najbliższym spotkaniu opowiemy o pieniądzu. Temat historii pieniądza wydaje się banalny, ale okazuje się, że jest nie tylko szalenie ciekawy, ale przede wszystkim bardzo pouczający w zakresie rozumienia mechanizmów lokacyjnych. Obecna i spodziewana sytuacja monetarna i budżetowa, a o tym też powiemy, ma kluczowe znaczenie dla przyszłości naszych obecnych finansów. Przy okazji powiemy sobie, czy i dlaczego warto lub nie inwestować w waluty lub trzymać pieniądze na lokatach. Reszty dowiecie się Państwo podczas mojego webinaru – powiedział Paweł Zaremba – Śmietański. 

Branża leasingowa na nieprzerwanej ścieżce wzrostu

Branża leasingowa na nieprzerwanej ścieżce wzrostu

Leasing po pierwszym kwartale 2024 znów z dużą „górką”. Wzrost sprzedaży I kwartał 2023 r. do I kwartału 2024 r o 16,1%  Związek Polskiego Leasingu przedstawił dane za pierwszy kwartał 2024 r. Okazuje się, że leasing jest wciąż na ścieżce wzrostu. Sprzedaż,...

czytaj dalej
Leasing nieruchomości. Czy to możliwe?

Leasing nieruchomości. Czy to możliwe?

Leasing nieruchomości – wzrosty na rynku Na podstawie danych opublikowanych przez Związek Polskiego Leasingu wzrost sprzedaży w zakresie leasingu nieruchomości licząc r/r (2022 vs 2023) to 10,1%. W ubiegłym roku sfinansowano w ten sposób nieruchomości o łącznej...

czytaj dalej
Faktoring sposobem na płynność w firmie

Faktoring sposobem na płynność w firmie

Czekać na przelew od kontrahenta czy działać? Przedsiębiorcy z którymi się na co dzień spotykamy, mają bardzo podobne problemy związane z rozliczeniem wystawionych FV. Wielu kontrahentów z którymi działają, warunkowało nawiązanie współpracy, możliwością zapłacenia za...

czytaj dalej