Aktualności Maj 2022

17.05.2022 | Aktualności, Faktoring, Inwestowanie, Leasing

Tylko do 31 maja 2022 roku
można zainwestować w KWIT Dochodowy Serii C22!


Spóźnialskich zapraszamy dopiero w czerwcu!
6 czerwca rusza emisja Serii F!

Już dziś zapowiadamy, że będzie to seria z NIESPODZIANKĄ !

Leasing od BREWE Leasing?

Prowadzisz firmę? Przeraża Cię rosnący WIBOR? Nie masz zdolności kredytowej a potrzebujesz środków obrotowych?

Sprawdź koniecznie LEASING ZWROTNY! Wystarczy, że posiadasz w firmie samochód osobowy, ciężarówkę, maszynę lub nieruchomość. Nie ważne jak dawno temu ją nabyłeś. Możemy uwolnić 60% wartości rynkowej takiego przedmiotu. Ty w dalszym ciągu będziesz z niego korzystał, a dodatkowo otrzymasz środki finansowe. Stała rata w trakcie trwania umowy. Szybka i prosta procedura oceny klienta.

Jeśli brzmi to ciekawie napisz do nas na adres oferty@breweleasing.pl lub skorzystaj z formularza na naszej stronie firmowej www.breweleasing.pl/kontaktRynek secesji idzie do przodu mimo przeszkód

„Rynek zabezpieczeń w Polsce zaczyna się budować. Ale postęp był powolny, powiedział bankier Rynki światowe To, że rynek podejmuje „małe kroki”.

Najbardziej zaawansowaną częścią polskiego rynku papierów wartościowych jest leasing, zwłaszcza leasing sprzętu, kiedy gospodarka i przemysł są jeszcze w pełni rozwinięte – powiedział bankier zajmujący się polskimi papierami wartościowymi (…)”

„Te firmy znacznie się rozwijają, więc potrzebują łatwego finansowania” – powiedział. „Potrzebują również lokalnego finansowania w polskim slocie, więc sekurytyzacja jest dobrym źródłem finansowania za pośrednictwem EBI. [European Investment Bank]”.

Cały materiał: https://przeclaw-news.pl/rynek-secesji-idzie-do-przodu-mimo-przeszkod/


Faktoring od BREWE Leasing?

Rynek ruszył po faktoring

W niepewnych czasach rośnie popularność faktoringu. Przedsiębiorcy coraz chętniej wybierają tę formę finansowania zamiast kredytu.

– Początek tego roku to powrót firm do codzienności. Skończyły się lockdowny, handel został otwarty, a ludzie przestali bać się koronawirusa. W efekcie nfirmy odważniej wróciły do poziomów produkcji sprzed pandemii. Już się nie boją, że z powodu kolejnych ograniczeń covidowych zostaną z niesprzedanym towarem – mówi Paweł Kacprzak. Ponadto – paradoksalnie – faktoringowi sprzyja wojna w Ukrainie. To przez nią przedsiębiorcy, nauczeni doświadczeniami pandemii, zaczęli robić zapasy, w obawie, że łańcuchy dostaw znowu zostaną przerwane i pojawią się problemy z zaopatrzeniem.

– Tym sposobem unikają też ryzyka braku zapłaty za swoje faktury. Zamiast czekać na pieniądze 60 dni, chcą mieć gotówkę na rachunku do ręki – mówi Paweł Kacprzak.

Cały materiał: Sylwia Wędziuk z Pulsu BiznesuKOKTAJL INWESTYCYJNY 2.4. PRAWDZIWA WARTOŚĆ SPÓŁKI.
„Czy stosowane powszechnie wyceny (DCF) mają jakikolwiek sens?”
31 maja (wtorek), godzina 19.00


BREWE Leasing: Spotkanie z Zarządem 26 kwietnia 2022 roku

Branża leasingowa na nieprzerwanej ścieżce wzrostu

Branża leasingowa na nieprzerwanej ścieżce wzrostu

Leasing po pierwszym kwartale 2024 znów z dużą „górką”. Wzrost sprzedaży I kwartał 2023 r. do I kwartału 2024 r o 16,1%  Związek Polskiego Leasingu przedstawił dane za pierwszy kwartał 2024 r. Okazuje się, że leasing jest wciąż na ścieżce wzrostu. Sprzedaż,...

czytaj dalej
Leasing nieruchomości. Czy to możliwe?

Leasing nieruchomości. Czy to możliwe?

Leasing nieruchomości – wzrosty na rynku Na podstawie danych opublikowanych przez Związek Polskiego Leasingu wzrost sprzedaży w zakresie leasingu nieruchomości licząc r/r (2022 vs 2023) to 10,1%. W ubiegłym roku sfinansowano w ten sposób nieruchomości o łącznej...

czytaj dalej
Faktoring sposobem na płynność w firmie

Faktoring sposobem na płynność w firmie

Czekać na przelew od kontrahenta czy działać? Przedsiębiorcy z którymi się na co dzień spotykamy, mają bardzo podobne problemy związane z rozliczeniem wystawionych FV. Wielu kontrahentów z którymi działają, warunkowało nawiązanie współpracy, możliwością zapłacenia za...

czytaj dalej